Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yatırımcılar yeni ticaret içgörüleri için İngiltere’nin istihdam verilerini beklerken GBP/USD Avrupa açılışına doğru 1.3430 seviyesi civarında mücadele etmeye devam ediyor. Pazartesi günü negatif bölgede kapattıktan sonra parite haftanın ikinci gününde %0.2 artışla 1.3432 civarında pozitif bir notla işlem görmeye devam etti.

Brexit görüşmelerinin üzerindeki gri bulutlar döviz çifti üzerinde dolaşmaya devam ediyor. Bununla birlikte Londra, Kuzey İrlanda konusundaki duruşunu sürdürmeye devam edecek. İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ülkenin Avrupa Birliği ile uzlaşmacı bir çözüm bulma umutlarını dile getirdi. Şimdiye kadar İngiltere, anlaşmanın İrlanda adasında sert bir sınırı önleyen kısımlarını askıya alacak olan 16. Maddeyi tetiklemekle tehdit ediyor. Segmentteki herhangi bir güncelleme muhtemelen yatırımcıları meşgul edecek.

Bu arada, COVID-19 vakalarında hafif bir duraklamanın ardından Birleşik Krallık, yeni vakalardaki artışa yeniden tanık oluyor ve düzenleyicileri 40 yaş üstü insanlar için destekleyici aşıların uzatıldığını duyurmaya zorluyor. Vakalar artmaya devam ederse, çift ​​üzerinde olumsuz etkilere neden olan başka bir kilitlenmeye.

ABD Dolar Endeksi (DXY), 95.46’da işlem görmek için çok günlü zirvesini yeniliyor. Ayrıca ABD’de, ABD’de enflasyon beklentilerindeki artışla birlikte Fed’in faiz artırımı söylentileri tazeleniyor.

Kablo yatırımcı ABD dikkat edecek Perakende Satış şekil ve İngiltere Davacı ayrıca ivme sağlamak için Değiştir, Ekim, İngiltere’nin ILO İşsizlik Oranı ve Kazanç verilerini sayın. Yatırımcılar, günün ilerleyen saatlerinde planlanan Fedspeak’i de yakından takip edecekler.

 

Dolar Haberleri

Sitemizde uzmanlarımız tarafından yayınlanan günlük dolar haberlerini sizler de yakından takip edebilir ve doların gidişatı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir yorum yap