Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Boğaların Salı günkü kritik ABD Perakende Satışları açıklaması öncesinde bir nefes almasıyla altın fiyatı bir haftalık galibiyet serisini kırıyor . Artan enflasyonist riskler ve ABD tüketici güvenindeki düşüş, Fed’in olası bir faiz artırımının zamanlaması konusundaki ikilemini artırdı ve bu da altın alıcıları için olumlu oldu. Bu arada, iyimser Çin ekonomik verileri yeni bir haftanın başlangıcında genel piyasa havasını yükselterek altın fiyatlarındaki yükseliş için temkinli olmayı garantiledi.

Teknik Confluences Dedektör gösterileri altın fiyatı Fibonacci% 38.2 bir günlük yakınsama ve SMA10 dört saattir $ 1860 de güçlü bir destek dönüşen direnci, recaptured etti.

Bir gün 1.864$ seviyesindeki %23,6 Fibonacci, bir sonraki yukarı yönlü hedef bir önceki günün en yüksek seviyesi olan 1.869$ olarak öngörüldüğünde, muhtemelen toparlanmaya meydan okuyacaktır.

Dahası, bir günlük R1’in 1.874 $’daki pivot noktası alıcıların radarında olacak. İkincisinin üzerindeki kabul, bir aylık R3 pivot noktasının ve bir günlük R2 pivot noktasının birleştiği 1.884 dolara doğru yeni bir ilerlemeyi tetikleyecektir.

Alternatif olarak, satıcılar günlük 1,756 doların altında kontrol bulursa, bir gün 1,853 dolardan %61,8 Fibonacci riske atılacaktır.

Altın ayılar için geçilmesi gereken seviye, bir aylık R2, bir haftalık Fibonacci %38.2 ve bir günlük SMA5 pivot noktasının kesiştiği nokta olan 1.850 dolar civarında.

TCD (Technical Confluences Detector), göstergelerin, hareketli ortalamaların, Fibonacci seviyelerinin, Pivot Noktalarının vs. sıkışık olduğu fiyat seviyelerini bulmak ve belirtmek için bir araçtır. Kısa vadeli bir tüccarsanız, giriş bulacaksınız. karşı-trend stratejileri için puan ve bir seferde birkaç puan avlayın. Orta ve uzun vadeli bir tüccarsanız, bu araç, orta ila uzun vadeli bir trendin nerede durabileceği ve durabileceği, pozisyonların nerede çözüleceği veya nerede artırılacağı fiyat seviyelerini önceden bilmenizi sağlar. pozisyon boyutu.

Dolar Haberleri

Sitemizde uzmanlarımız tarafından yayınlanan günlük dolar haberlerini sizler de yakından takip edebilir ve doların gidişatı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir yorum yap