Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Toplantıda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bir sunum yapması öngörülürken, hız kazanan aşılama çalışmalarının masaya yatırılarak, bunun vaka sayılarına yansımalarının değerlendirileceği, ayrıca yerli aşı çalışmalarının da toplantının önemli başlıklarından olacağı tahmin ediliyor. Kısıtlama tedbirlerinin de görüşülmesi beklenen toplantıda, başta pazar günleri uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması olmak üzere tedbirlerin gevşetilip gevşetilmeyeceği, normalleşmeye ilişkin yeni adımlar atılıp atılmayacağı konularının toplantının önemli gündem maddelerinden olması öngörülüyor.
Bu gelişmeler eşliğinde bir miktar geri çekilmeler yaşanan kurda derinleşmelerin devam edeceği düşünülmektedir. Olası satıcılı seyrin görülmesi durumunda 8.5825 seviyesi hedeflenebilir. Beklentilerin aksine alıcılı atakların görülmesi durumunda 8.7810-8.9785 seviyesi hedeflenebilir.

Dolar Haberleri

Sitemizde uzmanlarımız tarafından yayınlanan günlük dolar haberlerini sizler de yakından takip edebilir ve doların gidişatı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir yorum yap