Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati iş dünyasının kadın temsilcileriyle İstanbul’da buluştu. Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde gerçekleşen görüşmede, iş dünyasının kadın yöneticileri ile buluşan Nebati, Türkiye’nin ekonomik görünümüne dair bir sunum gerçekleştirdi. Türkiye Ekonomi Modelinin doğru bir model olduğunu ifade eden Nebati, güçlü üretim ve ihracat kapasitesi ile Türkiye’nin yüksek miktarda doğrudan yabancı yatırım çeken önemli bir merkez haline gelme potansiyeli olduğunu belirtti.
Haftanın ilk işlem gününde yatay bant aralığında hareketini sürdüren kurun 14 seviyesine yakın işlem görmekte. Bugün İşsizlik Oranı açıklanacak, küresel anlamda dolar ise haftaya kısmi güç kaybı ile başladı. Günün devamında geri çekilmeler göstereceği düşünülen kurun olası düşüşlerinde 13.5980-13.4540 seviyeleri hedeflenebilir. Beklentilerin aksine alıcılı atakların ön plana çıkması durumunda 13.9328-14.2416 seviyeleri hedeflenebilir.

Dolar Haberleri

Sitemizde uzmanlarımız tarafından yayınlanan günlük dolar haberlerini sizler de yakından takip edebilir ve doların gidişatı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir yorum yap